Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldkampioenschap Landenteams - Viersen (GER) - 26-02-15 t/m 01-03-15

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO  (KOREA A)

België Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

40

33

21

21

1.905

1.571

7

7

Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO  (KOREA A)

België Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

32

40

25

25

1.28

1.6

8

6

Halve Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO  (KOREA A)

Nederland Barry VAN BEERS  (NETHERLANDS)

40

32

20

20

2

1.6

9

5

Halve Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO  (KOREA A)

Nederland Dick JASPERS    (NETHERLANDS)

27

40

22

22

1.227

1.818

6

14

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

Turkije Adnan YUKSEL  (TURKEY)

40

12

12

12

3.333

1

6

3

Halve Finale

België Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

Turkije Tayfun TASDEMIR  (TURKEY)

25

40

16

16

1.563

2.5

7

8

Kwartfinale

Duitsland Christian RUDOLPH    (GERMANY A)

Turkije Adnan YUKSEL  (TURKEY)

40

25

24

24

1.667

1.042

10

4

Kwartfinale

Duitsland Martin HORN    (GERMANY A)

Turkije Tayfun TASDEMIR  (TURKEY)

39

40

29

29

1.345

1.379

10

8

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

Spanje Ruben LEGAZPI  (SPAIN)

40

20

15

15

2.667

1.333

16

6

Kwartfinale

België Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

Spanje Daniel SANCHEZ    (SPAIN)

40

40

27

27

1.481

1.481

5

6

Kwartfinale

Nederland Dick JASPERS    (NETHERLANDS)

Denemarken Tonny CARLSEN  (DENMARK)

40

38

21

21

1.905

1.81

15

10

Kwartfinale

Nederland Barry VAN BEERS  (NETHERLANDS)

Denemarken Brian ZOLA HANSEN  (DENMARK)

40

36

27

27

1.481

1.333

5

7

Kwartfinale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO  (KOREA A)

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM  (KOREA B)

40

29

20

20

2

1.45

7

7

Kwartfinale

Zuid-Korea Jung-Han HEO  (KOREA A)

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO  (KOREA B)

40

21

15

15

2.667

1.4

10

5

Groep E

Spanje Ruben LEGAZPI  (SPAIN)

Griekenland Dionisis TSOKANTAS  (GREECE)

40

28

27

27

1.481

1.037

7

7

Groep E

Spanje Daniel SANCHEZ    (SPAIN)

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (GREECE)

39

40

26

26

1.5

1.538

7

5

Groep E

Griekenland Dionisis TSOKANTAS  (GREECE)

Spanje Ruben LEGAZPI  (SPAIN)

40

39

37

37

1.081

1.054

6

7

Groep E

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (GREECE)

Spanje Daniel SANCHEZ    (SPAIN)

36

40

19

19

1.895

2.105

8

15

Groep B

Duitsland Christian RUDOLPH    (GERMANY A)

Italië Salvatore PAPA  (ITALY)

40

30

38

38

1.053

0.789

7

5

Groep B

Duitsland Martin HORN    (GERMANY A)

Italië Marco ZANETTI    (ITALY)

40

38

16

16

2.5

2.375

10

6

Groep B

Luxemburg Paul MOOTZ  (LUXEMBOURG)

Duitsland Christian RUDOLPH    (GERMANY A)

26

40

48

48

0.542

0.833

3

4

Groep B

Luxemburg Ramon HAMM  (LUXEMBOURG)

Duitsland Martin HORN    (GERMANY A)

9

40

27

27

0.333

1.481

2

8

Groep B

Italië Salvatore PAPA  (ITALY)

Luxemburg Paul MOOTZ  (LUXEMBOURG)

40

15

61

61

0.656

0.246

5

3

Groep B

Italië Marco ZANETTI    (ITALY)

Luxemburg Ramon HAMM  (LUXEMBOURG)

40

17

42

42

0.952

0.405

7

2

Groep A

Portugal Joao Pedro FERREIRA  (PORTUGAL)

België Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

9

40

10

10

0.9

4

5

13

Groep A

Portugal Rui Manuel COSTA  (PORTUGAL)

België Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

21

40

22

22

0.955

1.818

3

6

Groep A

België Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

Zwitserland Pierre Alain RECH  (SUISSE)

40

12

19

19

2.105

0.632

9

3

Groep A

België Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

Zwitserland Behzat CETIN  (SUISSE)

40

31

25

25

1.6

1.24

7

5

Groep A

Portugal Joao Pedro FERREIRA  (PORTUGAL)

Zwitserland Pierre Alain RECH  (SUISSE)

40

37

55

55

0.727

0.673

5

5

Groep A

Portugal Rui Manuel COSTA  (PORTUGAL)

Zwitserland Behzat CETIN  (SUISSE)

40

17

27

27

1.481

0.63

6

4

Groep D

Zuid-Korea Jae-Ho CHO  (KOREA A)

Egypte Riad NADY  (EGYPT)

40

15

14

14

2.857

1.071

10

3

Groep D

Zuid-Korea Jung-Han HEO  (KOREA A)

Egypte Sameh SIDHOM  (EGYPT)

40

28

29

29

1.379

0.966

10

5

Terug naar de ranglijst