Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Ho Chi Minh (VIE) - 10-08-15 t/m 16-08-15

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Tayfun TASDEMIR

34

40

17

17

2

2.353

10

15

Halve Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

45

44

18

18

2.5

2.444

7

6

Halve Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

België Eddy MERCKX  

40

21

12

12

3.333

1.75

13

11

Kwartfinale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

26

17

17

2.353

1.529

11

6

Kwartfinale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

24

10

10

4

2.4

12

9

Kwartfinale

Vietnam Quyet Chien TRAN

België Eddy MERCKX  

23

40

16

16

1.438

2.5

4

10

Kwartfinale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Italië Marco ZANETTI  

40

25

19

19

2.105

1.316

7

7

Achtste Finale

Vietnam Duy Trung NGUYEN

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

29

40

23

23

1.261

1.739

5

6

Achtste Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Vietnam Xuan Cuong MA

40

31

19

19

2.105

1.632

13

8

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

België Eddy LEPPENS

40

35

22

22

1.818

1.591

8

5

Achtste Finale

Zuid-Korea Dae-Kwon SHIN

Turkije Tayfun TASDEMIR

37

40

27

27

1.37

1.481

6

11

Achtste Finale

Egypte Sameh SIDHOM

België Eddy MERCKX  

31

40

26

26

1.192

1.538

4

9

Achtste Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

België Frédéric CAUDRON  

40

25

15

15

2.667

1.667

10

11

Achtste Finale

België Roland FORTHOMME

Italië Marco ZANETTI  

33

40

23

23

1.435

1.739

7

8

Achtste Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Lütfi CENET

40

35

24

24

1.667

1.458

7

4

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO

40

33

23

23

1.739

1.435

8

4

1/16 Finale

Turkije Tolgahan KIRAZ

Vietnam Duy Trung NGUYEN

37

40

20

20

1.85

2

6

11

1/16 Finale

Japan Tatsuo ARAI

Vietnam Xuan Cuong MA

38

40

36

36

1.056

1.111

5

6

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Ji-Hun AHN

40

29

20

20

2

1.45

7

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

België Eddy LEPPENS

37

40

21

21

1.762

1.905

6

7

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Tae-Jun OH

40

24

13

13

3.077

1.846

10

6

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Vietnam Quang Hai DINH

40

20

16

16

2.5

1.25

10

6

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Zuid-Korea Dae-Kwon SHIN

40

41

13

13

3.077

3.154

7

11

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

40

32

24

24

1.667

1.333

6

6

1/16 Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Egypte Sameh SIDHOM

35

40

21

21

1.667

1.905

10

7

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

40

24

16

16

2.5

1.5

13

3

1/16 Finale

Vietnam Vinh LY THE

Vietnam Quyet Chien TRAN

33

40

15

15

2.2

2.667

9

11

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Frankrijk Jérémy BURY

40

33

21

21

1.905

1.571

17

4

1/16 Finale

België Roland FORTHOMME

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

30

21

21

1.905

1.429

17

6

1/16 Finale

Turkije Lütfi CENET

Peru Ramon RODRIGUEZ

40

32

27

27

1.481

1.185

10

4

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Zuid-Korea Keon-Hwi CHO

40

16

20

20

2

0.8

10

6

Q Groep L

Turkije Murat TUZUL

Zuid-Korea Keon-Hwi CHO

35

40

29

29

1.207

1.379

6

7

Terug naar de ranglijst