Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Bursa (TUR) - 01-02-16 t/m 07-02-16

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Frédéric CAUDRON  

Nederland Dick JASPERS  

34

40

19

19

1.789

2.105

6

10

Halve Finale

Nederland Dick JASPERS  

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

40

38

20

20

2

1.9

12

7

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON  

België Eddy MERCKX  

40

36

15

15

2.667

2.4

15

14

Kwartfinale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

40

47

30

30

1.333

1.567

8

7

Kwartfinale

Nederland Dick JASPERS  

België Roland FORTHOMME

40

13

8

8

5

1.625

9

4

Kwartfinale

Turkije Tayfun TASDEMIR

België Eddy MERCKX  

22

40

18

18

1.222

2.222

5

6

Kwartfinale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

België Frédéric CAUDRON  

35

40

24

24

1.458

1.667

9

6

Achtste Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

38

40

43

43

0.884

0.93

4

9

Achtste Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

15

22

22

1.818

0.682

6

3

Achtste Finale

België Roland FORTHOMME

België Eddy LEPPENS

40

23

24

24

1.667

0.958

7

5

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

40

16

21

21

1.905

0.762

10

5

Achtste Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

België Eddy MERCKX  

25

40

16

16

1.563

2.5

8

7

Achtste Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Turkije Tayfun TASDEMIR

17

40

17

17

1

2.353

4

11

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Italië Marco ZANETTI  

40

39

20

20

2

1.95

7

8

Achtste Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Semih SAYGINER  

40

31

19

19

2.105

1.632

8

7

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

34

40

15

15

2.267

2.667

15

9

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Spanje Carlos CRESPO

40

24

27

27

1.481

0.889

7

4

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

40

23

21

21

1.905

1.095

9

6

1/16 Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Turkije Tarik YAVUZ

40

15

18

18

2.222

0.833

9

4

1/16 Finale

België Eddy LEPPENS

Egypte Riad NADY

40

30

27

27

1.481

1.111

7

4

1/16 Finale

België Roland FORTHOMME

Vietnam Quyet Chien TRAN

45

44

30

30

1.5

1.467

6

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

Vietnam Dinh Nai NGO

40

27

26

26

1.538

1.038

10

6

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Lütfi CENET

46

45

18

18

2.556

2.5

6

8

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Zuid-Korea Jae-Guen KIM

40

28

20

20

2

1.4

5

8

1/16 Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

29

21

21

1.905

1.381

6

4

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Oostenrijk Arnim KAHOFER

40

19

18

18

2.222

1.056

9

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Turkije Hakan INCEKARA

40

34

22

22

1.818

1.545

13

7

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Turkije Ahmet BAYATLI

40

32

28

28

1.429

1.143

11

7

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Turkije Murat Naci COKLU

40

17

16

16

2.5

1.063

15

4

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Turkije Semih SAYGINER  

29

40

18

18

1.611

2.222

9

11

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Turgay ORAK

40

19

11

11

3.636

1.727

14

10

Q Groep L

Duitsland Christian RUDOLPH  

Turkije Ahmet BAYATLI

33

40

29

29

1.138

1.379

9

5

Terug naar de ranglijst