Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Europees Kampioenschap Landenteams - Saint-Brevin-les-Pins (FRA) - 03-11-11 t/m 06-11-11

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (France A)

België Eddy LEPPENS  (Belgique A)

40

33

20

20

2

1.65

7

6

Finale

Frankrijk Jérémy BURY  (France A)

België Eddy MERCKX    (Belgique A)

36

28

25

26

1.44

1.077

6

5

Halve Finale

België Eddy LEPPENS  (Belgique A)

Turkije Lütfi CENET  (Turquie A)

40

38

18

17

2.222

2.235

5

13

Halve Finale

België Eddy MERCKX    (Belgique A)

Turkije Tayfun TASDEMIR  (Turquie A)

40

32

13

12

3.077

2.667

11

9

Halve Finale

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (France A)

Oostenrijk Herbert SZIVACZ  (Autriche)

28

40

25

26

1.12

1.538

7

10

Halve Finale

Frankrijk Jérémy BURY  (France A)

Oostenrijk Andreas EFLER  (Autriche)

40

18

18

18

2.222

1

8

4

Kwartfinale

België Peter DE BACKER  (Belgique B)

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (France A)

32

40

30

30

1.067

1.333

0

0

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON    (Belgique B)

Frankrijk Jérémy BURY  (France A)

33

40

18

18

1.833

2.222

0

18

Kwartfinale

België Eddy LEPPENS  (Belgique A)

Duitsland Ronny LINDEMANN  (Allemagne)

40

33

28

27

1.429

1.222

0

0

Kwartfinale

België Eddy MERCKX    (Belgique A)

Duitsland Christian RUDOLPH    (Allemagne)

40

26

22

22

1.818

1.182

0

0

Kwartfinale

Spanje Ruben LEGAZPI  (Espagne)

Turkije Lütfi CENET  (Turquie A)

23

40

19

20

1.211

2

0

0

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ    (Espagne)

Turkije Tayfun TASDEMIR  (Turquie A)

40

33

25

24

1.6

1.375

0

0

Kwartfinale

Denemarken Lars DUNCH  (Danemark)

Oostenrijk Herbert SZIVACZ  (Autriche)

24

40

20

20

1.2

2

0

0

Kwartfinale

Denemarken Thomas ANDERSEN  (Danemark)

Oostenrijk Andreas EFLER  (Autriche)

39

40

26

26

1.5

1.538

0

0

Groep H

Spanje Ruben LEGAZPI  (Espagne)

Oostenrijk Herbert SZIVACZ  (Autriche)

30

29

28

27

1.071

1.074

0

0

Groep H

Spanje Daniel SANCHEZ    (Espagne)

Oostenrijk Andreas EFLER  (Autriche)

26

30

26

26

1

1.154

0

0

Groep G

Duitsland Ronny LINDEMANN  (Allemagne)

Denemarken Lars DUNCH  (Danemark)

19

30

20

20

0.95

1.5

0

0

Groep G

Duitsland Christian RUDOLPH    (Allemagne)

Denemarken Thomas ANDERSEN  (Danemark)

23

30

20

20

1.15

1.5

0

0

Groep F

Turkije Lütfi CENET  (Turquie A)

België Peter DE BACKER  (Belgique B)

30

12

11

11

2.727

1.091

0

0

Groep F

Turkije Tayfun TASDEMIR  (Turquie A)

België Frédéric CAUDRON    (Belgique B)

26

30

10

10

2.6

3

0

0

Groep E

België Eddy LEPPENS  (Belgique A)

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (France A)

30

13

12

12

2.5

1.083

0

0

Groep E

België Eddy MERCKX    (Belgique A)

Frankrijk Jérémy BURY  (France A)

30

22

15

14

2

1.571

0

13

Groep H

Spanje Ruben LEGAZPI  (Espagne)

Portugal Joao Pedro FERREIRA  (Portugal)

30

19

18

17

1.667

1.118

10

0

Groep H

Spanje Daniel SANCHEZ    (Espagne)

Portugal Rui Manuel COSTA  (Portugal)

30

26

19

19

1.579

1.368

0

0

Groep G

Denemarken Lars DUNCH  (Danemark)

Egypte Ihab EL MESSERY  (Egypte)

30

16

19

18

1.579

0.889

0

0

Groep G

Denemarken Thomas ANDERSEN  (Danemark)

Egypte Sameh SIDHOM  (Egypte)

19

30

19

20

1

1.5

0

0

Groep F

Turkije Lütfi CENET  (Turquie A)

Nederland Raimond BURGMAN  (Hollande)

30

27

19

18

1.579

1.5

0

0

Groep F

Turkije Tayfun TASDEMIR  (Turquie A)

Nederland Dick JASPERS    (Hollande)

22

30

14

15

1.571

2

0

0

Groep E

België Eddy LEPPENS  (Belgique A)

Tsjechië Martin BOHAC  (République Tchèque)

30

19

20

20

1.5

0.95

0

0

Groep E

België Eddy MERCKX    (Belgique A)

Tsjechië Ivo GAZDOS  (République Tchèque)

30

12

13

13

2.308

0.923

0

0

Groep H

Oostenrijk Herbert SZIVACZ  (Autriche)

Portugal Joao Pedro FERREIRA  (Portugal)

30

20

32

31

0.938

0.645

0

0

Groep H

Oostenrijk Andreas EFLER  (Autriche)

Portugal Rui Manuel COSTA  (Portugal)

30

28

22

22

1.364

1.273

0

0

Terug naar de ranglijst